הפעלות ומסיבות - אירוע בגן 


                       מגוון פעילויות לקיץ הקרוב:


הפעלת הורים וילדים לקטנטנים

הורה ילד ביחד בשעה של נחת

הפעלה מוסיקלית ומוטורית המיועדת לפעילות עם הורים ותינוקות או פעוטות עם מורה מקצועית המלווה את הפעילות במוסיקה, שירים, דקלומים, משחקיים מוטוריים המותאמים לגיל וליכולת של הילדים.


מוסיקה וריקודים

טיול בקיץ
נצא עם הילדים לטיול בארץ, נגיע יחד לים, לחורשה, לגינה ועוד. כל המסיבה שזורה בשירים עליזים ושמחים, מוסיקה קלאסית, ריקודים ונגינה בכלי ההקשה.
 
משורר בא לבקר?
נעמי שמר, עוזי חיטמן, ביאליק ואריק (אינשטיין), ע.הילל ומיריק שניר.
חגיגה של שירים, צבעים, ריקודים ומשחקים עם שיריהם של מיטב המלחינים והמשוררים.
חגיגה שהיא מחווה לתרבות ולשירים עליהם גדלנו בליווי אביזרים ותפאורות מרהיבות.

פסטיגן בגן
מסיבת שירי ילדות. ההורים והילדים מפליגים יחד לתוך נוסטלגיה של ילדות עם שירי הפסטיגלים.
חגיגה של ריקודים, תלבושות, קצב ומצב רוח.

האחר הוא אני
דגש על קבלת השונה ופיתוח יצירתיות אישית. חוויה חושית הכוללת מוסיקה, תנועה ואמנות אשר בסופה הילד יוצא עם המודעות לקבלת האחר.הפנינג ספורט

בריא בקיץ
להיות בריא – הכי הכי! חמשת צבעי המזון מתארחים בשירים ובתנועה, משחקי חשיבה, משחקי תנועה ותחנות. סיום הפעילות יהיה בכתב חידה מלווה פרסים.

מסיבת הישרדות
הילדים יתחלקו לשני שבטים המתחרים באתגרים של כוח, מוטוריקה ומהירות. המשחקים מעודדים חברות ושיתוף. בסוף ההפעלה מתאחדים לשבט אחד גדול בהרקדה קצבית משותפתתיאטרון פעיל

מוכר הכובעים
סיפור מוכר הכובעים הופך למסיבה מקורית מלאה במוסיקה מגוונת, כובעים ומסיכות. הילדים שותפים להצגה, לחוויה הרגשית ולפעילות האמנותית. שילוב מנצח של סיפור ומוסיקה.

מסע עולמי
מסע מוסיקלי ותרבותי בין ארצות ועמים. שירים, מוסיקת עולם, תמונות, מאכלים ומנהגים, הצגות ותלבושות בחגיגה גדולה של תרבויות ואנשים מהעולם.


טכסים

טכס יום העצמאות
הנחייה מקצועית של טכס יום העצמאות מלווה בהפעלה של המשתתפים. בהזמנת הטכס יקבלו צוותי החינוך הנחיות והכנה לטכס. אנו נביא את ההגברה, וכן את הציוד הנדרש לילדים.

טכס פתיחת שנה
טכס חגיגי בשיתוף ההורים להצגת הגן כמקום חיובי, חם ומזמין. פעילות עליזה ומהנה להיכרות הילדים ועם צוות הגן.